O nás

Pro manžele Janu a Marka Bilkovi, stojící od roku 2016 za rodinnou společností Créer, se práce s betonem stala smyslem života.

Beton nemusí být surový, hrubý a těžký. Za šest let fungování společnosti jsme pochopili, že dávat konkrétní formu výrobkům z betonu je však něco, pro co je potřeba dýchat.
Vyžaduje trpělivost, cit, porozumění. A zkušenosti. Je to neprošlapaná cesta, která není pro každého. Živá, nevypočitatelná povaha materiálu klade nejvyšší nároky na zvládnutí technologického procesu, jehož neustálé zdokonalování se stalo mantrou naší společnosti.

Dnes už víme, že to dobrodružství stálo za to. Créer je tak v dnešním unifikovaném světě masové výroby manifestem různorodosti, individuality a důkazem, že věci, kterými se obklopujeme můžou mít svůj vlastní, nezaměnitelný příběh. Příběh, který je tu s námi od pradávna, a nikdy nás nepřestane fascinovat.

Marek Bilko

Technolog a tvůrce.

Rozhodl jsem se pro cestu individuální tvorby, která je opřena o mé dlouhodobé zkušenosti ve stavebnictví. Mým hlavním cílem je vytvářet věci užitečné s výjimečnou technickou a vizuální kvalitou. Technická stránka věci je nikdy nekončící proces a každý výrobek je tak zralejší a dokonalejší.

Jana Bilková

Tvůrce.

Beton byl pro mne vždy výzvou. Surový, těžký a pevný, zároveň však i velmi jemný, vizuálně dokonalý a lehký. Jeho zkoumáním jsme strávili mnoho času. Teď můžeme nabídnout skutečně kvalitní a krásné výrobky, přesně pro Vás život.

Ocenění a úspěchy

Partneři

Naše produkty se k zákazníkům dostávají prostřednictvím architektů, designerů a několika vybraných showroomů našich partnerů, kde si můžete ukázku naší práce osobně prohlédnout.

Nodum Atelier

http://www.nodum.cz/

Pasáž českého designu

http://www.pasazdesignu.cz/

Výstavy

MEAT DESIGN 2016

24. – 27. 11. 2016 Meat Design Ostrava 2016 Poslední listopadový víkend ožije Ostrava podruhé designem a my budeme u toho!

Design Shaker 2017

23. – 26. 3. 2017

WARSAW HOME 2017

Design Shaker 2018

Maison&Objet Paris

Blickfang Wien