Forma

Samotnému výrobku předchází jeho forma, kterou si můžete zvolit. My jí pro Vás rádi vyrobíme. Jsme tady pro Vás a jsme připravení přijmout Vaši výzvu. Možnosti zpracování nejsou neomezené, nabídneme však maximum toho co umíme.

Přírodní beton

Beton je mezi lidmi známý již několik století. Je součástí našeho civilizovaného světa. Jeho základní vlastnosti jako trvanlivost, pevnost, dlouhověkost a přirozený vzhled z něj dělají nadčasový materiál.

Pro výrobu používáme ultravysokopevnostní beton, výrazně odlehčený, vyvinutý pro zvýšení životnosti a pevnosti v tahu a tlaku. Toto zlepšení vysoce překonává výsledky dosažené u tradičních betonů, výrazně prodlužuje jejich životnost a zvyšuje odolnost.

Výsledný vzhled produktu ovlivňuje mnoho faktorů. Správná směs, způsob plnění forem a proces zrání dělají z každého umyvadla originál který nelze zkopírovat. Různá struktura pórů a barevné stínování způsobené zráním dělají každý kus originálem a dávají produktu vysokou estetickou hodnotu.

Jedním z nejdůležitějších faktorů ovlivňující kvalitu betonu je prostředí ve kterém zraje.

Povrchová úprava

Pro maximální ochranu výrobků používáme několik vrstev dlouhodobé, paropropustné, hloubkové impregnace, která je vhodná pro interiér i exteriér! Odolná vůči UV záření. Díky tomu můžou být naše produkty použity nejen v interiéru ale i v zahradní architektuře. Netvoří žádný uzavřený film, nemůže tudíž dojít k separaci od povrchu.

Neuzavírá póry a kapiláry, nemění nikterak fyzikální vlastnosti ani optiku ošetřeného povrchu! Při krátkodobém působení odolná vůči ředěným kyselinám a louhům běžně používaným v domácnosti.

Vhodná pro styk s potravinami

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z přírodního betonu a beton, jako každý přírodní materiál vyžaduje ohleduplné zacházení.

Špičková povrchová úprava povrch ochrání před běžnými chemikáliemi používanými v domácnosti, ovšem agresivní látky můžou výrazně snížit dobu a stupeň ochrany. Ve všech uvedených případech dojde pouze k narušení impregnace, nikoli produktu. Je možné tudíž odstranit lokálně narušenou impregnaci a znovu ji naaplikovat. Tuto službu po dohodě poskytujeme. Nebo můžete nechat materiál přirozeně stárnout a sledovat „vrásky“ na jeho tváří. Beton je materiál který žije...

Testováno zkušebními ústavy

Natural

Čistý přírodní beton bez přidaných pigmentů.

Grey

Betonová směs je obarvena pro dosažení sytě šedého odstínu.

Antracit

Betonová směs je obarvena pro antracitový vzhled.

Newsletter

Chcete dostávat novinky o produktech Créer?